Особистий кабінет 0 Кошик

Стайлінги для волосся

Скинути всі фільтри

Сортувати:

Стайлінг для волосся – створення неповторної зачіски


Лак для волосся — це спрей для волосся, призначений для фінального укладання волосся. Його перевага серед інших засобів, полягає в тому, що, на відміну від пінок, його можна наносити його на сухе волосся. Основне завдання лаку для волосся — фіксація зачіски, якою б складною вона не була, а також захист від зовнішніх факторів, вітру або вологи.


Гель для волосся – це косметичний продукт, який використовується для формування чоловічих і жіночих зачісок. Класичний варіант по консистенції нагадує желе та має прозору текстуру, бо виготовляється на водній основі.


Мус для укладання волосся являє собою універсальний засіб, призначений для додання волоссю потрібного об'єму і формування ефекту мокрого волосся. Засіб здатний надавати волоссю особливу пишність і доглянутий вигляд, крім того, локони, сформовані з використанням мусу, тримають форму при будь-яких погодних умовах.


Пінка – це стайлінговий засіб, який наноситься на вологе волосся і забезпечує їх легке розчісування, а також допомагає створити та зафіксувати укладання.  Піна призначена для тонкого і рідкого волосся та дозволяє додати зачісці об’єму.


Створи свою ідеальну зачіску з інтернет-магазином Бджілка.